Adrijan Gaxha dhe Onat publikojnë këngën “Lujmi krejt” (VIDEO)

Këngëtari shkupjan Adrijan Gaxha ka sjell projektin e tij më të ri muzikor, që kësaj radhe është një bashkëpunim me reperin kosovar Onat, transmeton Portalb.mk.

Kënga mban titullin “Lujmi krejt” që është inspiruar nga kënga e njohur popullore “Lujmi lujmi”, por në një version shumë modern. Muzikën e ka krijuar produksioni i Adrijanit, ndërsa për tekstin janë përkujdesur Onat dhe Imperialb.

E veçanta e kësaj kënge është videoklipi shumë interesant i cili është realizuar nga Entermedia.

Ja vlen ta shikoni!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP