Dren Abazi dhe Zig Zag orkestra të dielën do të mbajnë koncert në Shkup

Qendra Informative Kulturore – Shkup njofton se me 15 prill në orën 20 e 30 në Teatrin Popullor të Maqedonisë do të mbahet koncerti “Mes Yjesh”, nga Dren Abazi dhe Zig Zag orkestra, transmeton Portalb.mk.

Në koncert marrin pjesë 14 muzikantë profesionist dhe i njejti do  jetë live.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP