Bojan Iliq përshëndet familjarët e Almir Aliut me gishtin e mesëm (VIDEO)

Vëllai i të liruarit nga rasti i Almir Aliut – Boban Iliq, Bojan Iliq pas përfundimit të seancës gjyqësore ku u shpall vendimi për rikualifikim të lëndës së Almir Aliut, ka përshëndetur familjarët e të ndjerit me gishtin e mesëm të dorës, njofton Portalb.mk.

Për të parë reagimin e familjarëve shihni në videon e TV 21.

Kumanovë, rikualifikohet lënda e Almir Aliut: lirohet Boban Iliq

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP