Pas therjes ndërroi jetë 17-vjeçari në Prishtinë

Ilustrim

Në Prishtinë gjatë pasdites një 17-vjeçar u sulmua me thikë.

Por 17-vjeçari nuk u ka mbijetuar plagëve të marra nga therja me thikë dhe si pasojë, siç bënë të ditur për “Kallxo” nga Qendra Klinike Universitare e Kosovës (QKUK), ai ka ndërruar jetë.

Përndryshe, më parë Flora Ahmeti zëdhënëse e Policisë së Kosovës në rajonin e Prishtinës njoftoi se: “Rreth orës 19:10 kemi pranuar informatën për një therje me thike në rrugën “Gustav Majer” personi i lënduar mashkull, Sh.P (17 vj) , menjëherë është transportuar për në QKUK”.

Ahmeti ka thënë se lidhur me rastin në fjalë policia ka identifikuar personin e dyshuar dhe është në kërkim të tij.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP