Prishtinë, gjatë pasdites një 17-vjeçar u sulmua me thikë

Ilustrim

Një 17-vjeçar është therur me thikë në Prishtinë, sulmi ka ndodhur në rrugën “Gustav Majer”.

Flora Ahmeti zëdhënëse e Policisë së Kosovës në rajonin e Prishtinës ka konfirmuar rastin për Insajderin.

“Rreth orës 19:10 kemi pranuar informatën për një therje me thike në rrugën “Gustav Majer “  personi i lënduar mashkull, Sh.P – 17 vjeçar , menjëherë është transportuar për në QKUK .

Ahmeti ka thënë se lidhur me rastin në fjale policia ka identifikuar personin e dyshuar dhe është në kërkim të tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP