Këto janë emrat e këshilltarëve të rinj në komunat me shumicë shqiptare

Komisioni Shtetëror Zgjedhor (KSHZ) i ka publikuar të gjithë emrat e këshilltarëve të rinj të këshillave të komunave të cilët kanë fituar në zgjedhjet lokale të mbajtura më 15 tetor të këtij viti. Redaksia e Portalb.mk, i ka veçuar komunat me shumicë shqiptare ku mund t’i shihni se kush do të na përfaqësojë për 4 vitet e ardhshme në këshillat komunal.

Tetov 1

CAIR 1

CAIR

GOSTIVAR 1

Gostivar

HARACIN 1

 

HARACINE

 

SARAJ 1

SARAJ

STRUGE

 

STRUGA

STUDENUICAN

 

STUDENICAN

DIBER 1

DIBER

Kercov

KERCOVA

likov

LIKOVE

Zheline

 

ZHELIN

BOGOVINE 1

 

BOGOVIN

BERVENIC 1

Bervenic

Tearc

TEARCE

Vrapcish

Vrapcisht

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP