Kryetari i Aerodromit kapet në flagrancë: vjen vonë në punë dhe me vite parkon veturën në trotuar! (VIDEO)

Lëre që nuk ka ndërtuar parkingje të reja në komune, kryetari i komunës së Aerodromit në Shkup, Ivica Koneski madje parkohet në trotuar. Atë e ka kapur në flagrancë gazetari kontrovers Sashe Politiko, i cili është ndalur dhe e ka pyetur pse parkohet në trotuar, njofton Portalb.mk.

Koneski arsyetohet se aktin e tillë e bën për shkak se nuk ka vende të lira në parking.

“Sepse 20 vite banorët parkohen këtu, nuk ka vende të lira në parking”, shprehet Koneski.

I njëjti vjen në punë në ora 10 në mëngjes, ndërsa gazetari e pyet pse kaq vonë?

“Në orën dhjetë kam mbledhje, tjerët punojnë prej tetë deri katër, ndërsa unë qëndroj më vonë në punë”, shprehet mes tjerash Koneski.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP