Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev u fotografua me Donald Trump

Kryeministri i Republikës së Maqedonisë, Zoran Zaev në profilin e tij të faceboo-ut publikoi një fotografi me kryetarin e Amerikës, Donald Trump si dhe me bashkëshorten e tij, Melania Trump dhe me bashkëshorten e vetë Zorica Zaeva, njofton Portalb.mk.

“Pritja diplomatike e organizuar nga Presidenti Trump në nder të Asamblesë së Përgjithshme të 72-të të OKB-së është një mundësi e shkëlqyer për forcimin e miqësive dhe arritjen e bashkëpunimit të ardhshëm në interes të vendeve tona”, shkroi Zaev në profilin e tij në facebook.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP