Kërcënime për stafin e Aeroportit të Shkupit: “Do t’ju ngre në ajër të gjithëve”

Në aeroportin “Aleksandri i Madh” të Shkupit, mbrëmë në telefonin për informata me të cilin ka vepruar e punësuara në shërbimin informativ u ka paraqitur një person mashkull i cili ka dërguar kërcënime serioze për sigurinë e të punësuarve dhe të objektit, informojnë nga MPB-ja, njofton Portalb.mk.

Sipas policisë, kërcënuesi ka thënë “Do t’ju ngre në ajër të gjithëve”.

Nga ana e shërbimit u ka konfirmuar numri i personit i cili ka kërcënuar. Policia ka zhvilluar kontakt me personin dhe gjatë bisedës ka refuzuar ta shpalos identitetin e tij dhe ka vazhduar me kërcenime.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP