“Civil” publikon fotografi ekskluzive gjatë sulmit ndaj Ziadin Selës

OJQ “Civil” sot ka publikuar fotografi ekskluzive të natës së përgjakshme të 27 prillit në Kuvend, në të cilat shihet se si huliganët e “Për Maqedoni të përbashkët” e kanë sulmuar deputetin Ziadin Sela, njofton Portalb.mk.

img-20170521-wa0004

img-20170521-wa0002-407x437

img-20170521-wa0000-1

img-20170521-wa0002-1-1

One thought on ““Civil” publikon fotografi ekskluzive gjatë sulmit ndaj Ziadin Selës

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP