A je i vetëdijshëm se më nuk je kryeministër? Ja si përgjigjet Gruevski (VIDEO)

Ish kryeministri dhe lideri i partisë VMRO-DPMNE, Nikolla Gruevski ende sillet si kryeministër duke vizituar ngjarje në të cilat ndërtohet ndonjë objekt dhe duke premtuar se i njëjti do të ndërtohet në një afat të caktuar, shkruan Portalb.mk. I pyetur nga gazetarët se a e din ai se më nuk është kryeministër, me një fytyrë të hidhur Gruevski ka refuzuar të përgjigjet duke thënë se po e pengojnë për ta zhvilluar ngjarjen dhe ka ikur nga mediat.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP