Të hënën Sela do të mbajë konferencë për shtyp

Lideri i LR-PDSH-së, Ziadin Sela, të hënën do të mbajë konferencë për shtyp. Këtë për Portalb.mk e konfirmoi sekretari i përgjithshëm i LR-PDSH-së, Arben Taravari.

Sela, këtë konferencë për shtyp do ta mbajë për së pari herë pas ndodhive të dhunshme në Kuvend, ku u sulmua nga huliganët e “Për Maqedoni të përbashkët”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP