Lista e golashënuesve: Shikojeni ku e ka lënë Messi Ronaldon (FOTO)

Me dy golat e shënuara në fitoren e Barcelonës ndaj Valencias, Messi numëron 23 gola këtë edicion në La Liga, duke u shkëputur katër gola nga Ronaldo, shkruan Lajmi.net, transmeton Portalb.mk.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP