Messi kundërshtoi transferimin e Coutinhos, shikoni çfarë ka bërë Barcelona (FOTO)

 Philippe Coutinho është gjithnjë e më afër Barcelonës, shkruan Lajmi.net, transmeton Portalb.mk.

Klubi katalunas është gati për të bërë ofertën zyrtare për mesfushorin brazilian.

Sipas informacioneve të “Mirror”, Barcelona ka bërë gati një ofertë e cila do të jetë e parefuzueshme për Liverpoolin, përcjellë “lajmi.net”.

Katalunasit e shohin atë si zëvendësuesin ideal për Andres Iniestan, i cili me gjasë do të largohet në fund të vitit të ardhshëm.

Kujtojmë që para disa ditësh, mediat spanjolle kanë raportuar që Leo Messi ka dalë kundër transferimit të Coutinhos në “Camp Nou”.

xh

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP