Unioni Studentor Shqiptar zgjodhi kryetarin e ri (FOTO)

Në prani të studentëve, mysafirëve nga sektori civil në vend, u mbajt Kongresi i III-të i Unionit Studentor Shqiptar. 53 delegatët e Kongresit unanimisht zgjodhën për kryetar të USSH-së, Egzon Shabanin.

Emërtimi i kryetarit të ri u bë pas prezantimit të raportit të punës dy vjeçare në kuadër të aktiviteteve të deritanishme të USSH-së nga ish kryetari Arben Hajrullahi, njofton Portalb.mk.

Pas përzgjedhjes së Kuvendit të ri të USSH-së nga ana e kryetarit të porsazgjedhur, u shtrua koktej rasti për të pranishmit.

Unioni Studentor Shqiptar (3) Unioni Studentor Shqiptar (2) Unioni Studentor Shqiptar (1)

Egzon Shabani

Egzon Shabani

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP