A shkon në xhami? Cana befason me përgjigjen

Lorik Cana falet dhe shkon në xhami, njofton lajmi.net, përcjell Portalb.mk.

Ish-kapiteni i Kombëtares së Shqipërisë ka deklaruar që është besimtar dhe falet herë pas here.

“Jam besimtar dhe falem herë pas here. Të premten është e xhuma dhe do të shkojë në xhami”, deklaroi Cana në një lidhje live në Instagram.

One thought on “A shkon në xhami? Cana befason me përgjigjen

  1. Ne vitin 1951 shkon per te kryer obligimin ushtarak dhe pasi kthehet ,me nuk vazhdon profesionin e tij si mesues ,pos kalon ne afarizem ,dhe i kushton vemendje te vecante familjes ,gruas dhe tre djemve e tri vajzave . Te gjithe femijet i shkollon ne profile te ndryshme ,arsimtare e profespre per te edukuar ne frymen kombetare shqiptare ,ku djali me i vogel si arsimtare ne Bukovc denohet ne vitin 1981 si “nacionalist” separatist”iredentist” me largim nga puna si arsimtar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP