U hoq ndalesa për lëvizje në Presekë

Drejtimi rrugor Kërçovë- Ohër në vendkalimin Presekë prej orës 9.40 është normalizuar për çdo lloj komunikacioni, njofton LAMM, transmeton Portalb.mk.

Ndalesa për lëvizje të automjeteve të rënda transportuese kishte edhe në drejtimin rrugor Mavrovë- Dibër ku për mjetet tjera është e domosdoshme pajisjet dimërore.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP