Një  76-vjeçar nga Tetova është sulmuar fizikisht nga fqinji për parking

Sektori i Punëve të Brendshme të Tetovës informon se gjatë ditës së djeshme në një zënkë për vend parkingu është sulmuar fizikisht nga fqinji i tij një 76-vjeçar nga Tetova, njofton Portalb.mk.

“Shtatëdhjetë e gjashtë vjeçari S.A. nga Tetova dje (04-tetor) në ora 11:10 në SPB Tetovë ka raportuar se njëzet minuta më parë është sulmuar fizikisht para shtëpisë së tij nga fqinji i tij M.S. (30), për shkak të keqkuptimeve rreth vend parkimit. Së shpejti, M.S. është siguruar dhe ndaj tij është përgatitur parashtresë përkatëse”, informojnë nga SPB Tetovë.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button