Rreth 20 makina janë dëmtuar në garazhin me kate në QT “Bunjakovec”

Rreth 20 vetura janë dëmtuar dhe shkatërruar mëngjesin e sotëm në një garazh shumëkatësh prapa qendrës tregtare “Bunjakovec” në Shkup, njoftoi “Fokus”, duke shpërndarë foto të veturave të dëmtuara.

Nga MPB thonë se dëmi është raportuar në stacion policor mëngjesin e sotëm rreth orës 07:25.

Policia doli në terren dhe po punohet për zbardhjen e rastit.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button