fbpx

Trabzonspor doli kampion pas 38 vitesh, festë e çmendur në stadium (VIDEO)

Trabzonspor barazoi 2-2 me Antalyaspor në shtëpi në javën e 35-të të Spor Toto Superligës, raporton ABC. Me këtë rezultat, Trabzonspor u shpall kampion 3 javë para përfundimit të ligës pas 38 vitesh.

Me fishkëllimën e fundit, mijëra tifozë hynë në fushë dhe përjetuan gëzimin e kampionatit.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button