fbpx

Policia në Çair arrestoi 31 vjeçarin për disa vjedhje

Në Çair u arrestua nga policia një 31 vjeçar për shkak dyshimeve për kryerjen e disa veprave penale, si vjedhje, duke paralajmëruar kallëzim penal, transmeton Portalb.mk.

“Në Çair, nga punonjësit policor të Njësisë për intervenime policore pranë SPB Shkup, pas kryerjes së veprave penale, u arrestua 31 vjeçari M.F. nga Shkupi”, deklarojnë nga Policia.

Me ndihmën e Repartit për punë kriminalistike, Policia arriti të zbardhë disa vepra penale, duke përfshirë vjedhjen e të hollave në një shitore për përgatitje të ushqimeve të shpejta dhe dëmtim të pronës së huaj.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button