fbpx

Tetovë, deri nesër mund të ndiqni shfaqen “5 Djelmoshat” në Pallatin e Kulturës

Shoqata kulturore “Euneum” sonte dhe nesër, në hapësirat e Pallatit të Kulturës në Tetovë do të prezantojë shfaqen “5 Djelmoshat” me autorësi të Simona Semeniçit dhe regji të Petrit Nezirit, njofton Portalb.mk.

Shfaqja mund të ndiqet nga ora 19:00, sonte dhe nesër (3 nëntor).

Kasti i aktorëve të cilët interpretojnë në këtë shfaqe janë Vullnet Ismani, Abdulla Osmani, Abedin Alimi, Ardit Selmani dhe Beni Rasimi.

Shfaqja "5 Dejlmoshat"
Shfaqja “5 Dejlmoshat”

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button