fbpx

Sheshet e Prishtinës u vërshuan nga uji (VIDEO)

Reshjet e mëdha të shiut në Prishtinë kanë shkaktuar vështirësi në qakurllimin e qytetarëve.

Ato kanë mbushur me ujë edhe sheshet e kryqytetit duke filluar nga  ai “Skënderbeu” dhe deri tek “Zahir Pajaziti”, njofton Klankosova.tv.

Në një video të dërguar për Klan Kosovën nga qytetarët shihet se Qeveria e vendit është rrethuar nga uji pasi pranë ka sheshin “Skënderbeu”.

Po ashtu edhe në disa pamje të tjera të gjitha sheshet duken se janë të mbushura.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button