fbpx

RMV, vazhdon sezoni i skijimit në Kodrën e Diellit deri më 11 prill

Drejtori i përgjithshëm i “ELEM Turs” Adem Avziu njoftoi se për shkak të reshjeve të reja të borës vazhdon sezoni i skijimit në Kodrën e Diellit deri më 11 prill të vitit 2021, njofton Portalb.
“Gjatë ditëve të punës do të vihen në përdorim ski-ashensorët ‘Potok’, ‘Aerodrom’ dhe ‘G’ ndërsa gjatë fundjavës (e premte, e shtunë dhe e diell) do të operohet me kapacitet të plotë”, njoftoi Avziu në profilin e tij në Fejsbuk.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button