fbpx

RMV, moti sot- reshje bore në disa gryka malore, trafiku zvillohet pa ndërprerje

Sot në mëngjes ka reshje bore në Popova Shapkë, Mavrovë, Strazhë, Presekë, por, sipas informacioneve të NP “Rrugët e Maqedonisë”, bora nuk qëndron në rrugë, por shkrihet menjëherë, njofton Portalb.mk

Në rrugët e tjera në të gjithë vendin, trafiku zhvillohet me rrugë të lagështa dhe deri më tani pa ndërprerje.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button