fbpx

Kemi dy lloj moralesh

Kemi dy lloj moralesh bri për bri: njërin që e predikojmë por s’e praktikojmë, dhe tjetrin që e praktikojmë por që rrallë e predikojmë.

Bertrand Russell, filozof britanik.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko edhe
Close
Back to top button
Close