fbpx

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë kryesisht me diell dhe i ngrohtë me erë të lehtë deri mesatare veriore. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë nga 9 deri në 19, ndërsa ato ditore nga 27 deri në 34 gradë.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë me diell dhe me erë të lehtë deri mesatare veriore. Temperatura e mëngjesit do të bie deri në 17 gradë, ndërsa e ditës do të arrijë deri 31 gradë Celsius.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close