fbpx

Zaevi, Bytyqi dhe Hoxha në takim me përfaqësues së vreshtarëve në Kavadar

Kryeministri Zoran Zaev sot do të realizojë takim me përfaqësues të vreshtarëve në Kavadar, shkruan Mia.mk.

Në takim do të marrin pjesë edhe zëvendëskryetari për Çështje Ekonomike, Fatmir Bytyqi dhe ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave, Arijanit Hoxha.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close