fbpx

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Pasdite do të ketë kushte për reshje lokale të shiut.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 12 deri më 20 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 26 deri më 31 gradë Celsius.

Indeksi UV do të jetë 7.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button