fbpx

Një person humbi jetën në një aksident në aksin Ohër – Shën Naum

Një person humbi jetën, pesë të tjerë janë lënduar rëndë në një aksident rrugor që ndodhi në mëngjesin e sotëm në rrugën magjistrale Ohër – Shën Naum, në kryqëzimin për dalje në drejtim të hotelit “Ineks”, transmeton MIA.

Ekipi i policisë, së bashku me prokurorin publik dhe eksperti mjeko-ligjor kanë kryer ekspertizë në vendin e ngjarjes, për përcaktimin e shkaqeve dhe rrethanave që ka sjellë deri në aksidentin.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close