fbpx

Tiranë, një 29-vjeçar i infektuar me Covid-19 është vetëvrarë duke u hedhur nga kati i tretë i spitalit

Një 29 vjeçar i infektuar me Covid-19 i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga kati i tretë i spitalit “Shefqet Ndroqi” në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:30 minuta të mëngjesit të sotëm dhe sipas policisë shtetasi me inicialet XH.K ka gjetur vdekjen, njofton Klan.

Ai ka qenë i shtruar prej disa ditës në ambientet e këtij spitali ku dhe po merrte trajtim mjekësor për koronavirusin.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button