fbpx

Shpirtrat e mëdhenj mezi besojnë

Shpirtrat e mëdhenj mezi besojnë se ka në botë ligësi dhe mosmirënjohje.

Honoré de Balzac shkrimtar francez i shekullit të 19-të.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close