fbpx

RMV, 297 kundërvajtje për mosmbajtje të maskës

Gjatë 24 orëve të fundit në territorin e gjithë vendit lidhur me masën e mosmbajtjes së mbrojtjes personale në fytyrë janë regjistruar 297 kundërvajtje, njofton MPB.

Ministria e Brendshme, njëherësh apelon deri te qytetarët të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria me qëllim të përballjes ndaj Kovid-19.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close