fbpx

Spasovski: Zbatimi i zgjedhjeve demokratike dhe formimi i shpejtë i Qeverisë, do të përshpejtonte fillimin e negociatave me BE-në (VIDEO)

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *