fbpx

Filloi rrënimi i objekteve pa leje në plazhet te Kaneo, radhën e kanë ato në Gradishte, Shën Stefani dhe Daljan

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *