fbpx

Pronat e liderëve partiakë në RMV: Zaev më i pasur, Mickoski i dyti, Sela dhe Ahmeti “më të lehtë”

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *