fbpx

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë i ndryshueshëm me periudha të diellit. Gjatë pasdites dhe në fund të ditës do të ketë kushte për reshje të shiut.

Temperatura gjatë mëngjesit do të lëvizë prej tre deri 11 gradë celsius, ndërsa temperatura ditore prej 17 deri 25 gradë celsius.

Në Shkup moti do të jetë i njëjtë kurse temperatura maksimale do të arrijë deri në 22 gradë celsius.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close