fbpx

Përleshje fizike dhe shkrepje të armës në Kanionin e Matkës në Saraj (VIDEO)

Sot në mesditë në Saraj të Shkupit ka ndodhur një përleshje ndërmjet disa qytetarëve, përleshje ku ka pasur edhe shkrepje të armës, transmeton Portalb.mk.

“Në ora 14:54 në Shkup-Kanjoni Matkë, M.S. me disa persona ka sulmuar fizikisht A.S. dhe A.S., duke përdorur edhe arme zjarri”, raportojnë nga policia.

Raportohet se përleshja ka ndodhur në lidhje me mjetet lundruese për turistët që lëvizin përgjatë kanionit.

Në rrjetet sociale tashmë qarkullon edhe një video nga vendi i ngjarjes.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button