fbpx

Qytetarët në karantinë duartrokasin mjekët dhe infermierët (VIDEO)

Mjekët dhe infermierët janë në frontin e parë të përballjes me koronavirusin. E puna e tyre tashmë është vlerësuar më shumë se kurrë, transmeton OraNews.

Qytetarët e Tiranës të vetëkarantinuar nëpër shtëpi, nga ballkonet dhe dritaret kanë shprehur vlerësimin ndaj bluzave të bardha duke duartrokitur heronjtë e heshtur.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close