fbpx

Dush mbi motor, ky është fati i dy burrave (VIDEO)

Ky dush mbi motorr i ka kushtuar shtrenjtë këtyre dy burrave. Shkak është bërë viraliteti i videos, që përveçse zbavitëse ka qënë edhe e rrezikshme për jetën e dy personave, transmeton OraNews.

Ngjarja ndodhi në pjesën jugore të Vietnamit, në provincën Binh Duong. Të dy burrat u argëtuan që u filmuan. Shumë keq për ta, pasi policia i gjurmoi dhe më pas i gjobiti.

Shoferi u identifikua si Huynh Thanh Khanh, 23 vjeç, ndërsa emri i pasagjerit nuk është zbuluar ende. Të dy mendohet se janë gjobitur me 54 euro, pasi akuzohen për shkelje të ndryshme të rregullave të qarkullimit, si dhe drejtimin e mjetit pa skafandë.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button