fbpx

Mickoski spinon: Votoni për VMRO-DPMNE-në dhe do t`ju tregojmë se kush i ndihmoi Gruevskit të ikë

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *