fbpx

Gashi: Thaçi dhe Veseli e kanë vendin në Prokurorinë Speciale për akuzat ndaj Kurtit dhe Konjufcës

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *