fbpx

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me vranësira. Në pjesën perëndimore të vendit dhe vendet malore do të ketë kushte për reshje të borës.

Temperaturat e minimale do të lëvizin prej -6 deri më -1, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 3 deri më 7 gradë celsius.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close