fbpx

Lezha në gjendje lufte për festa, 3 viktima dhe 12 të plagosur në 24 orë

Gjatë 24 orëve të fundit në qarkun e Lezhës janë shënuar 4 aksidente me 3 viktima dhe 12 persona kanë mbetur të plagosur.

Ditën e sotme në afërsi të kryqëzimit të patokut u përplasen një automjet tip Audi me një motor ku gjeti vdekjen drejtuesi i këtij të fundit, transmeton Top Channel.

Drejtuesi i Audit shtetasi E.H pas përplasjes së automjetit është larguar nga vendi i ngjarjes.

Policia falë punës së organizuar ka bërë të mundur arrestimin e të riut.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close