fbpx

Takimi mes Zaevit dhe Mickoskit, i kontestueshëm kandidati i VMRO-së për ministër të brendshëm në Qeverinë teknike

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *