fbpx

Festivali i muzikës, surpriza e natës së parë nuk duhet humbur

Nga skena e Eurovisionit, Mahmood-i ju pret të enjten në Pallatin e Kongreseve. Këngëtari i njohur ka surpriza për publikun shqiptar, transmeton RevistaClass.

Pak ditë më parë, mësuam se një nga të ftuarit specialë që do të ngjitet në skenën e Festivalit të 58-të të Këngës është artisti i famshëm italian, Mahmood.

Nëse nuk keni rezervuar akoma një biletë për natën e parë në Mytickets.al, duhet të nxitoni se krahas 10 hiteve që këngëtarët shqiptarë do të sjellin, Mahmood do të performojë një kolazh nga hitet e tij më të fundit.

“Soldi” dhe “Barrio” do të interpretohen për herë të parë në një skenë shqiptare nga Mahmood-i, i shoqëruar nga efektete speciale të skenës së Festivalit të Këngës.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close