fbpx

Dega e BDI-së në Tetovë me kryetar të ri

Në Kuvendin e sotëm zgjedhor në kuadër të zgjedhjeve brenda partiake, u zgjodh edhe kryetari i degës së Bashkimit Demokratik për Integrim në Tetovë, Florin Besimi.

Kuvendarët e deleguar gjithashtu njëzëri zgjodhën edhe kryesinë e degës si dhe këshillin mbikëqyrës të degës së Tetovës.

Punimet e Kuvendit Zgjedhor i ndoqi kryetari i BDI-së z. Ali Ahmeti, bashkë me nënkryetarët Teuta Arifi, Nevzat Bejta, Sadulla Duraku dhe Izet Mexhiti, sekretari Organizativ, Artan Grubi si dhe ministra dhe deputetë të tjerë, njofton BDI.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button