fbpx

Millosheviqi dhe Unë – komedi që do të xhirohet në Shqipëri

Një film i titulluar “Millosheviqi dhe Unë” pritet të xhirohet në qytetin e Tiranës dhe atë të Gjirokastrës.

Pjesë e kësaj komedie do të jetë edhe aktori i njohur francez, Gérard Depardieu, njofton Klan Kosova.

Ndërsa regjisor i filmit është Arben Kastrati.

Lajmin e ka bërë të ditur zëvendësministrja e Brendshme e Shqipërisë,  Romina Kuko.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button