fbpx

Jurgen Klopp foli për gjendjen e Xherdan Shaqirit

Menaxheri gjerman, Jurgen Klopp, ka folur për gjendjen aktuale të Xherdan Shaqirit, pas lëndimit që ka marrë në këmbë.

Klopp ka thënë se Shaqirit do t’i nevojitet ende kohë për t’u shëruar, shkruan competitions.teamtalk.com, transmeton klankosova.tv.

“E kam takuar Shaqirin sot në mëngjes dhe kam biseduar me të. Do të nevojitet edhe pak kohë derisa të kthehet. Muskujt e mëdhenj, fatkeqësisht, i duhet pak më shumë kohë për t’u shëruar”.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button