fbpx

Haradinaj: Ndalova grabitjen 10 miliardë euro, ndërsa Thaçi, Vuçiç dhe Rama bashkëpuntorë

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *